خانه راهنمای خرید پیگیری سفارش پشتیبانی درباره ما تماس با ما
محصولات مرتبط
۲۴ ساعت در خواب و بیداری
قیمت : 2,000 تومان1,800 تومان
دانلود رمان 1984 به دو زبان فارسی و انگلیسی
قیمت : 2,800 تومان2,240 تومان
صد داستان عبرت آموز
قیمت : 2,700 تومان1,620 تومان
مجموعه ي ضرب المثل هاي فارسي
قیمت : 2,750 تومان2,063 تومان
باستان شناسي چهل تيكه (باستان شناسي براي مردم )

باستان شناسي يكي از علوم مهم و پيشرو در جهان مي باشد كه باعث شناخت از گذشتگان و دلايل اتفاقات و رخداد هاي تاريخي مي باشد .در اين كتاب شما مي توانيد بدون هيچ دانش قبلي در زمينه ي تاريخ و باستان شناسي اطلاعات بسيار مفيد و جامعي در مورد باستان شناسي پيدا كنيد و خود به يك باستان شناس تبديل شويد.

حدود 150 سال پیش گرایش و علاقھای چشمگیر برای کندوکاو در ایران وجود داشت. اروپاییان بیش از دیگران شوق این كار را داشتند. دولت-ھای اروپایی از طریق جھانگردان و عتیقھ جویان بھ موضوع ک ندوکاو در ایران وارد شدند. دولت-ھای انگلیس و فرانسھ و سپس دیگر کشورھای اروپایی، شاھان قاجار را برای جستجو در ایران تشویق و تطمیع میکردند؛ ھرچند ای ن جستجو موضوعاتی فراتر از عتیقھ را دنبال میكرد. با موضوع اکتشاف نفت، مسئلھ پیچیده تر شد. نسل نخست جستجوگران نفت، درجستجوی عتیقھ و منابع معدنی بودند. نسل دوم کاوشگران حرفھای فرھنگ و ھنر ایرانزمین بودند. نسل سوم، باستان-شناسانی بودند کھ سؤال خود را پیگیری می-کردند. بیشتر آنھا بھ جامعھ و مردم ایران و جایگاه باستانشناسی در آن کاری نداشتند. آنچھ در این میان از نظرھا دور ماند، رابطھ ی باستانشناسی با مردم بود.

توضیحات تکمیلی برای: "باستان شناسی چهل تکه" باستان شناسی چهل تکهباستان شناسی برای مردمچکیده فهرست کتاب :

  • گنج ، طلسم ، اژدها و… و باستان شناس
  • از شکوه گذشته تا شناخت فرهنگ انسان
  • آغاز باستانشناسی و دو آغاز گر : تامسن – ورسائه
  • داستان انسان ودست ساخته هایش
  • آدمی و ابزار هایش
  • فرهنگ و باستان شناسان
  • فناوری
  • شهر ها و شهر نشینی
  • باستان شناسان چرا کاوش می کنند؟….

نئاندرتال : ارباب یخ ها و ماموت ها

هوا که سرد شد آرام آرام سر و کله ی انسانی تنومند و زمخت در اروپا پیدا شد .این هومو استخوان هایی قوی و دیافراگمی بزرگ داشت تا به راحتی بتواند هوای سرد یخبندان را وارد ریه اش کند . صورتش پهن بود و بینی بزرگ و پیشانی جلو آمده داشت .نام این انسان هومو یا به زبان ساده انسان نئا ندرتال است . همان که در تصاویر متحرک کودکان به عنوان انسان اولیه می شناسیم و با یک چماق در غارهای پرت و تاریک زندگی می کند .

نئاندرتال عموما در قسمت های شمالی کره زمین شناسایی شده است . تا امروز آثار این انسان در غرب آسیا از جمله عراق امروزی و ایران ، آسیای مرکزی و شمال چین و کل اروپا به دست آمده است .مجموعه ابزارهای انسان نئاندرتال « فرهنگ موستری » نامیده می شود . به طور کلی ، ابزار نئاندرتال شامل نیزه ، تبر و ابزارهای تراش خورده بوده است . شواهد بسیاری در باره استفاده از چوب توسط او وجود دارد ، بویژه در مورد برخی ابزارهای سنگی که محل بسته شدن آنها به قطعات چوب مشخص است …

بزرگترين سايت محصولات دانلودي با پايينترين قيمت و بالاترين كيفيت و تضمين محصولات و پشتيباني 24 ساعته


براي موفقيت در كار و زندگي به ما بپيونديد

کانال قدرت پرواز

در صورت داشتن هر گونه سوال -انتقاد و پیشنهاد با ادمین این کانال در ارتباط باشید

-------

توجه:برخي از بانك ها مانند بانك ملي از تراكنش هاي مالي كمتر از 5000 هزارتومان پشتيباني نمي كنند براي حل اين مشكل مي توانيد از دو روش زير استفاده نماييد :

1.خريد خود را با حسابي غير از حساب بانك ملي انجام دهيد.
2.مبلغ را به صورت كارت به كارت به شماره ي كارت 6037694044665101 به نام غلامرضا جعفري نزد بانك سپه واريز نموده سپس از طريق ايميل ketab4u313@gmail.com يا شماره ي تلگرام 09142113398 اعلام فرموده تا فايل را در كمتر از دو ساعت دريافت نماييد.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

bastanshenasi-40-teke_1505113027_697_1003_1841.zip
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 3,750 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت